Atribuită
Cumpărare directă
MOTOFERASTRAU HUSQVARNA 455 RANCHER - Descriere: Date tehnice: Motorul Cilindree 55.5 cm³ Putere 3.5 CP/2.6 kW Turatia maxima recomandata 9000 rpm Turatia la ralanti 2700 rpm Volum rezervor combustibil 0.44 l Volum rezervor ulei 0.32 l Tip pompa ulei Debit reglabil Debit pompa ulei 6-17 ml/min Echipamentul de taiere Pas lant .325? Lungimea recomandata a sinei 33-50 cm Lungimea standard a sinei 45 cm Viteza lantului la turatie maxima 20 m/s Ergonomia Emisii de zgomot la urechea operatorului 104 dB(A) Emisii zgomot 113 dB(A) Nivel vibratii echivalent (ahv, eq) maner fata/spate 3.4 m/s² / 4.5 m/s² Dimensiuni globale Greutate (fara echipament de taiere) 5.8 kg
- Număr anunț
- DA26410884
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE INFORMATII EXTERNE (CUI 10668016)
- Furnizor / câștigător
- COSMA INSTALATII SRL (CUI 16392563)
- Cod CPV
- 44511500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.672,27 RON
- Valoare atribuită
- 1.672,27 RON
- Data publicării
- 23.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.