Atribuită Cumpărare directă

FACTURARWE PE SEDIUL DGASPC SI CR SF NECTARIE PASCANI CONFORM COMENZII

Număr anunț
DA26349587
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Iasi (CUI 9899076)
Furnizor / câștigător
CATENA SRL (CUI 5885051)
Cod CPV
31532920-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.428 RON
Valoare atribuită
1.428 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.428 RON

din 1.428 RON estimat