Atribuită Cumpărare directă

VERIFICARE TEHNICA IN UTILIZARE (VTU ISCIR) CENTRALA TERMICA P=24 KW - 40 bucăți, la blocul de locuințe sociale situat în orașul Turceni, str. 1 Martie, sc. A.

Număr anunț
DA26355180
Autoritate contractantă
Orasul Turceni (CUI 4813480)
Furnizor / câștigător
TEHNOINSTAL SRL (CUI 13254388)
Cod CPV
71630000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.000 RON
Valoare atribuită
8.000 RON
Data publicării
16.09.2020 00:00
Data finalizării
17.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.000 RON

din 8.000 RON estimat