Atribuită Cumpărare directă

9 conturi SOL ACCES x 3 luni;

Număr anunț
DA26337808
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Botosani (CUI 3860328)
Furnizor / câștigător
IQ MANAGEMENT S.R.L (CUI 199311)
Cod CPV
72910000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.132,65 RON
Valoare atribuită
1.132,65 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.132,65 RON

din 1.132,65 RON estimat