Atribuită Cumpărare directă

Servicii Tradițional si autentic banatean conform caietului de sarcini 886/01.09.2020

Număr anunț
DA26335799
Autoritate contractantă
MUZEUL SATULUI BANATEAN (CUI 12546597)
Furnizor / câștigător
TRADITII BANATENE S.R.L. (CUI 40990225)
Cod CPV
92000000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75.000 RON
Valoare atribuită
75.000 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

75.000 RON

din 75.000 RON estimat