Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare facultativa CASCO, pentru un nr. de 11 autoturisme marca Volkswagen Jetta, cu nr. de inmatriculare consecutive de la B 140 WMA, la B 151 WMA, mai putin B 149 WMA din parcul auto al MADR, DGP AM POPAM, a căror poliță expira in data de 29.09.2020, perioada asigurata 12 luni, conform solicitare autoritate contractanta si oferta operator economic preluata de la asiguratorul Societatea de Asigurare-Reasigurare City Insurance S.A, din data de 08.09.2020, reconfirmata în data de 09.09.2020, in urma solicitarii de clarificari. Achizitia se va realiza prin mijloace electronice, pe bază decontului de prima, întocmit de către prestator. Achizitia implica transmiterea de catre Achizitor a unei notificari privind intentia de cumparare a serviciilor, iar operatorul economic are obligaţia de a transmite prin intermediul SICAP, în termen de două zile de la primirea notificării, acceptarea sau neacceptarea condiţiilor impuse de autoritatea contractantă. Prezenta achizitie tine loc de comanda.
- Număr anunț
- DA26337805
- Autoritate contractantă
- Ministerul Agriculturii si Dezvoltarii Rurale (CUI 4221187)
- Furnizor / câștigător
- MILLENIUM INSURANCE BROKER (M.I.B.) BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE S.A. (CUI 9557790)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.475 RON
- Valoare atribuită
- 14.475 RON
- Data publicării
- 14.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.