Atribuită
Cumpărare directă
10 1018206 DIBLU NYLON+SUR 6/12/42 01132 1PG=100BUC PUN 1,00 24,00 20,17 3,83 20 3008067 K NOVA PRO JUNIOR CAPAC 60112 BUC 1,00 171,00 143,70 27,30 30 3010592 REZERVOR WC POLO 1070 BUC 1,00 71,00 59,66 11,34 40 4020663 PARCHET MODERA 10MM C32 K057 STJ CLEAR V PAC 33,00 65,45 1.815,00 344,85 50 4010249 PLINTA SMART FLEX 521 STEJ.ANTIC2,5ML BUC 13,00 15,20 166,05 31,55 60 4010244 COLT INT PLINTA SMART 521 STEJ.AN 2/SET SET 3,00 5,25 13,24 2,51 70 4010241 COLT EXT PLINTA SMART 521 STEJ.AN 2/SET SET 1,00 5,25 4,41 0,84 80 4019605 CAPETE S/D PLINTA SMART 521 STJ.AN 2/SET SET 1,00 3,25 2,73 0,52 90 4010245 IMBINARE PLINTA SMART 521 STEJ.ANT 2/SET SET 5,00 4,50 18,91 3,59 100 4009124 PLACI XPS IZOLATOR PARCHET 3 MM M2 55,00 3,80 175,63 33,37
- Număr anunț
- DA26359145
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC "ELECTROTIMIS" TIMISOARA (CUI 4250859)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.419,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.419,50 RON
- Data publicării
- 16.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.