Atribuită Cumpărare directă

UNITATE CENTRALA INTEL DUAL CORE 4GB DDR3/HDD 250 GB,DVD,sunet,retea-refurbished

Număr anunț
DA26349560
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Slobozia (CUI 4231768)
Furnizor / câștigător
DUO MANAGER COM S.R.L. (CUI 5168057)
Cod CPV
30141200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
886,56 RON
Valoare atribuită
886,56 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

886,56 RON

din 886,56 RON estimat