Atribuită Cumpărare directă

Filtru de ulei+aer+combustibil+ulei de motor+placute frana fata+discuri frana fata+inlocuirea lor

Număr anunț
DA26338481
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SATU MARE (CUI 3897530)
Furnizor / câștigător
TIACOM AUTO SRL (CUI 17927789)
Cod CPV
50112000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.701,01 RON
Valoare atribuită
1.701,01 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.701,01 RON

din 1.701,01 RON estimat