Atribuită Cumpărare directă

VARZA ALBA = 43.3 KG ARDEI CAPIA TR = 5 KG ROSII CAL 1 TR = 14.4 KG BISC. PARADISE FUN 70GR = 144 BUC CROISSANT MAGIC 90GR = 170 buc

Număr anunț
DA26337172
Autoritate contractantă
LICEUL PEDAGOGIC STEFAN BANULESCU CALARASI (CUI 3797107)
Furnizor / câștigător
GIMAR COM SRL (CUI 13919295)
Cod CPV
15897300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
541,48 RON
Valoare atribuită
541,48 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

541,48 RON

din 541,48 RON estimat