Atribuită
Cumpărare directă
BURGHIU Q8 = 1 BUC; BURGHIU Q6 = 1 BUC ; BANDA = 3 BUC; DIBLU 6X40 = 50 BUC; SILICON = 8 BUC; SAC = 1 BUC; KIT LEMN = 1 BUC; NEGRESE = 1200 BUC ; PENSULA = 2 BUC ; PISTOL SILICON = 2 BUC ; DISPERSOR GEL = 3 BUC; BANDA IZOLIER = 3 BUC ; BANDA OBO = 1 BUC
- Număr anunț
- DA26342520
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC AUTO (CUI 5010080)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.064 RON
- Valoare atribuită
- 1.064 RON
- Data publicării
- 15.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.