Atribuită Cumpărare directă

denumire um tva_art cantitate pret_unitar valoare MASCA DE PROTECTIE FACIALA 3 STRATURI 3 PLIURI *50BUC CUT 19 80 23 18401840 TOTAL 4000 BUC 0.46*119%*4000 BUC

Număr anunț
DA26349661
Autoritate contractantă
SERVICII PUBLICE ALEXANDRIA (CUI 27259202)
Furnizor / câștigător
FOR OFFICE SRL (CUI 33947443)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.840 RON
Valoare atribuită
1.840 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.840 RON

din 1.840 RON estimat