Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PAPETARIE PIX ROTRING ALBASTRU CU SCRIERE ALBASTRA bucata 10 DOSAR PLASTIC SINA SI PERFORATII bucata 20 PLIC C5 ALB SILICONIC bucata 20 FOARFECA OTEL 21 CM bucata 1 CAPSATOR 24/6 MAPED A3545,30 COLI bucata 1 PERFORATOR 20 COLI EVOFFICE bucata 1 HARTIE COPIOATOR XEROX TRANSIT,A4,500 COLI/TOP,80G/MP top 10 mai putin
- Număr anunț
- DA26346126
- Autoritate contractantă
- Universitatea Nationala de Arte Din Bucuresti (CUI 4602033)
- Furnizor / câștigător
- SIMAC IMPEX TRADING SRL (CUI 20970789)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 388,71 RON
- Valoare atribuită
- 388,71 RON
- Data publicării
- 15.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.