Atribuită Cumpărare directă

Se achizitioneaza 10 bucti set 50 masti protectie de unica folosinta ,cu tija metalica, 3 pliuri si elastic.

Număr anunț
DA26361460
Autoritate contractantă
COMUNA GOLESTI (CUI 2541002)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI 10979365)
Cod CPV
33141000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
251,90 RON
Valoare atribuită
251,90 RON
Data publicării
16.09.2020 00:00
Data finalizării
17.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

251,90 RON

din 251,90 RON estimat