Atribuită
Cumpărare directă
Solicitam achizitia : 1.Dispenser pentru dezinfectant, maini gel sau lichid 1L, culoare: alb-9 buc.; 2.Hartie igienica pliata, 2 straturi, celuloza, 224foi/pachet - 240 pachete/buc.; 3. Dezinfectant maini, avizat MS, TP1, bidon 5L (4.5 kg) - 8 buc.; 4.Sapun lichid dezinfectant pentru maini 5L, Konga- 8 buc 5.Dezinfectant pentru suprafete, bidon 5L, avizat de Ministerul Sanatatii -8 buc. Achizitionam cu conditia ca transportul sa fie inclus in pretul mai sus mentionat.
- Număr anunț
- DA26351119
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA GHIRODA (CUI 29153606)
- Furnizor / câștigător
- SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.244,74 RON
- Valoare atribuită
- 4.244,74 RON
- Data publicării
- 16.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.