Atribuită
Cumpărare directă
solar, dimensiuni (L x l): 8 x 4 m, suprafata 32 mp, inalme la coama2,5 m.Kit-ul trebuie să includă toate elementele necesare asamblariisolarului si instrucuni de montaj:Arcade din teava metalica (teava neagra 32 x 2 mm)Tiran de legatura intre arcade, cate 5 randuri (teava neagra 22 x1.5 mm)Elemente xare in sol pentru arcade (teava neagra 27 x 2 mm)Delimitari superioare pentru usi (teava neagra 32 x 2 mm)Delimitari inferioare pentru usi (teava neagra 32 x 2 mm)Delimitari vercale pentru usi (teava neagra 32 x 2 mm)Sistem de susținere (palisare) al culturiiCapace batanteFolie cupola 0.18 mm, triplu-stracata, tratata UV, adivata, cupolimeri an-praf si an-zapada, garane 48 luniFolie pentru capetele solarului si usiCleme metalice pentru structuraCleme prindere folieAccesorii pentru montaj (suruburi, piulite, balamale, etc)Usi din teava metalica fata si spate (dimensiuni usi: 160 x 100 cm) Pachet ECO Bonus incluzand un fertilizant 100% organic si un lotde seminte profesionale, compus din: 8 randuri de picurare, 8robineti cu garniturile aferente, folie de mulcire pentru 4 straturiTransport la sediul Direcției Silvice Dolj – Craiova, str. Iancu Jianunr. 19, jud. Dolj
- Număr anunț
- DA26342034
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI 1590120)
- Furnizor / câștigător
- ECO PROVIDER SRL (CUI 38365705)
- Cod CPV
- 44211500-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.109,28 RON
- Valoare atribuită
- 7.109,28 RON
- Data publicării
- 15.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.