Atribuită
Cumpărare directă
Hartie igienica 2 straturi 40/set Primera PEPI SET 5.00 17.90 0.00 89.50 2 Hartie igienica 3 straturi alba 10 role/set Perfex 23958 SET 10.00 6.90 0.00 69.00 3 Detergent vase Spark lamaie 1L Sano 101595 BUC 2.00 7.80 0.00 15.60 4 Prosop celuloza Midi 2 straturi 6 role/bax 320PBAX BAX 2.00 55.00 0.00 110.00 5 BURETE VASE JUMBO 3/SET HORECA HOR-9147 HOR-3248P SET 1.00 1.70 0.00 1.70 6 Coada de lemn 110 cm Oti 38759 BUC 4.00 1.50 0.00 6.00 7 Saci menajeri ultrarezistenti 35L 15 buc/rola Sweet Home WNS-0530 ROL 10.00 2.11 0.00 21.10
- Număr anunț
- DA26336160
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA BAIA MARE (CUI 14728757)
- Furnizor / câștigător
- B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 312,90 RON
- Valoare atribuită
- 312,90 RON
- Data publicării
- 14.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.