Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de transport persoane cu autobuzul/autocarul pe ruta Amaru - Localitati apartinatoare ale comunei. Serviciile presupun transportul elevilor la scoala si retur (la finalul orelor) in curse astfel concepute pentru a se putea asigura respectarea regulilor de distantare sociala Cantitatea de 10.000 a rezultat din cumularea unei distante aproximate de 125 km / zi cu numarul de 80 zile in care se va asigura serviciul (zile de scoala estimate pina la finalul anului 2020). 125 km x 80 zile = 10.000 km Serviciile se presteaza pe baza de comanda verbala / scrisa emisa de reprezentantii autoritatii, cantitatile comandate fiind orientativ - estimative. Se va deconta exclusiv in limita orelor comandate si confirmate de catre reprezentantii autoritatii contractante.
- Număr anunț
- DA26352515
- Autoritate contractantă
- Comuna Amaru (Primaria) (CUI 4234047)
- Furnizor / câștigător
- RIZEA R G SRL (CUI 5120610)
- Cod CPV
- 60140000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.000 RON
- Valoare atribuită
- 50.000 RON
- Data publicării
- 16.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.