Atribuită Cumpărare directă

-camera web full HD,rezolutie 1080p ,microfon incorporat -cablu prelungitor usb activ 10 m -accesorii instalare (pat de cablu,dibluri,suruburi,coliere,suporti fixare)

Număr anunț
DA26342807
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PP CASUTA POVESTILOR (CUI 17965600)
Furnizor / câștigător
DOT TEHNIC SRL (CUI 27002429)
Cod CPV
30237240-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.080 RON
Valoare atribuită
3.080 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.080 RON

din 3.080 RON estimat