Atribuită
Cumpărare directă
1.Condica prezenta profesori A3 2. Condica prezenta cadre didactice X 4 2 3.Carnet elev I-IV 12 4. Carnet elev V-VIII 8Condica prezenta profesori A3 2 Condica prezenta cadre didactice X 4 2 Carnet elev I-IV 12 Carnet elev V-VIII 8 Catalogul clasei I-IV 5 Catalogul clasei V-VIII 4 Condica prezenta pentru un an 1 Ordin de deplasare (delegatie) 1 5. Catalogul clasei I-IV 5 6. Catalogul clasei V-VIII 4 7. Condica prezenta pentru un an 1 8. Ordin de deplasare (delegatie) 1
- Număr anunț
- DA26349684
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala ,,Nicolae Velea (CUI 28866059)
- Furnizor / câștigător
- ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 549,12 RON
- Valoare atribuită
- 549,12 RON
- Data publicării
- 15.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.