Atribuită Cumpărare directă

HDD int. 2,5 600GB Seagate Exos 10E2400

Număr anunț
DA26348244
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 0391 Brasov (CUI 4317533)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
30233132-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
627,72 RON
Valoare atribuită
627,72 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
17.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

627,72 RON

din 627,72 RON estimat