Atribuită Cumpărare directă

LTF100 Kit stabilirea traiectoriei cu laser a gloantelor. Producator:Sirchie SUA Importator : Rotman Industries

Număr anunț
DA26350178
Autoritate contractantă
Directia Generala de Politie a Municipiului Bucuresti (CUI 4221160)
Furnizor / câștigător
ROTMAN INDUSTRIES SRL (CUI 33000350)
Cod CPV
35000000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.812,76 RON
Valoare atribuită
1.812,76 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.812,76 RON

din 1.812,76 RON estimat