Atribuită
Cumpărare directă
Achizitionarea de articole de birotica neces.ptr.desf.activitat.specifice Comisiei Tehnice Jud.ptr.coordonarea activitat.de organiz. a alegerilor locale din 27 septembrie 2020, constand in: Agrafe birou CENTRUM 28 mm,cutie cu 100 buc. (0,80 x 10 cutii = 8,00 lei), Biblioraft PVC A4,dublu,plastifiat,8 cm, (4,00 x 8 buc) = 32,00 lei, Condica prezenta 100 file, coperta cartonata (16,81 x 1 buc = 16,81 lei), Dosar PVC NOKI,colorate,( 0,30 x 100 buc = 30,00 lei), Cutter lama cu de 18 mm varianta semiprofesional ( 7,14 x 6 buc = 42,84 lei), Binder clips CENTRUM 32 mm,metallic,cutie cu 12 buc. ( 2,52 x 4 cutii= 10,08 lei), Binder clips CENTRUM 41mm,metallic,cutie cu 12 buc (3,75 x 4 cutii = 15,00 lei); Binder clips CENTRUM 51mm,metallic,cutie cu 12 buc (6,14 x 4 cutii = 24,56 lei); Bandă corectoare NOKI 5mmx8mm, (1,60 x 8 buc. = 12,80 lei); cub alb cu suport inclus (20 buc x 6 lei = 120,00 lei); Post-It index neon 45x12 mm, NOKI-MEMO (1,40 x 10 seturi= 14,00 lei); Rezerva creion mecanic ROTRING 1 mm 12 buc/set (2,35 x 10 cutii = 23,50 lei); Creion mecanic ROTRING 1mm, (8,25 x 2 buc. = 16,50 lei); Radiera CENTRUM (0,50 x 10 buc.= 5,00 lei); Evidenţiator FABER CASTEL, galben,cerneala pe baza de apa ( 8,40 x 10 buc.= 84 lei), Rezerva evidentiator FABEL CASTEL, galben,cerneala pe baza de apa ( 40,33 x 10 buc. = 403,30 lei), Pix gel Centrum plasma 0,7 ( 0,70 x 30 buc. = 21,00 lei ), Pioneze panou pluta 10 ALCO 100 buc/cut, cap plastic, asortate (7,98 x 10 cutii = 79,80 lei)
- Număr anunț
- DA26342382
- Autoritate contractantă
- INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL TULCEA (CUI 4321615)
- Furnizor / câștigător
- CICÎRÎC BIROTICA CONSTRUCT SRL (CUI 3429369)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 959,19 RON
- Valoare atribuită
- 959,19 RON
- Data publicării
- 15.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.