Atribuită Cumpărare directă

Formular pt. Solicitare Ex Bact. 3x29.15 lei, Adeverinta medicala 300x0.05 lei, Chitantier 30x9.24 lei, Fisa aptitudine 500x0.92 lei, Etichete Cantitate 1000x0.25 le

Număr anunț
DA26349247
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHISOARA (CUI 4323403)
Furnizor / câștigător
STEFFI S.R.L. (CUI 1224308)
Cod CPV
30199340-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.089,65 RON
Valoare atribuită
1.089,65 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.089,65 RON

din 1.089,65 RON estimat