Atribuită Cumpărare directă

oferta de grup life pentru 60 sportivi cu contract de activitate sportivă ai clubului Corona Brasov termen de valabilitate poliță 12 luni, de la data plații

Număr anunț
DA26349445
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL CORONA BRASOV (CUI 40906900)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66511000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.020 RON
Valoare atribuită
22.020 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.020 RON

din 22.020 RON estimat