Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine articolele din atasament ItemCode ItemName Quantity StockUnit PriceNetV PriceTotV ValueNetV 74348 Scaun gradinita Mobby Galben 9.0000 BUC 74.7899 89.0000 673.11 74352 Scaun gradinita Mobby Verde 9.0000 BUC 74.7899 89.0000 673.11 74350 Scaun gradinita Mobby Rosu 9.0000 BUC 74.7899 89.0000 673.11 12972 Scaun gradinita Mobby Albastru 9.0000 BUC 74.7899 89.0000 673.11 10366R Masa gradinita dreptunghiulara 7 Pitici cu inaltime reglabila, Rosu 2.0000 BUC 189.0756 225.0000 378.15 10366GR Masa gradinita dreptunghiulara 7 Pitici cu inaltime reglabila, Verde 2.0000 BUC 189.0756 225.0000 378.15 10366BL Masa gradinita dreptunghiulara 7 Pitici cu inaltime reglabila, Albastru 2.0000 BUC 189.0756 225.0000 378.15 10366Y Masa gradinita dreptunghiulara 7 Pitici cu inaltime reglabila, Galben 3.0000 BUC 189.0756 225.0000 567.23 81303 Dulap vestiar color Eliss, cu 3 usi si bancuta 5.0000 BUC 609.2437 725.0000 3046.22 00004581 Protectie Impermeabila Pentru Saltea 120x60 CM 15.0000 BUC 26.8908 32.0001 403.36 75877 Saltea pentru copii Cocos Burete Cocos 120x60x6 cm 15.0000 BUC 57.9832 69.0000 869.75 00003098 Patut Copii Din Lemn Karolina II Alb - Klups 15.0000 BUC 222.6891 265.0000 3340.34 00071306 Set lenjerie pat pentru copii 30.0000 BUC 108.4034 129.0000 3252.10 se solicita certificat inregistrare si certificat constatator actualizat
- Număr anunț
- DA26337428
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA TG. CARBUNESTI (CUI 4898681)
- Furnizor / câștigător
- MEBELISSIMO S.R.L. (CUI 41213669)
- Cod CPV
- 39161000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.305,89 RON
- Valoare atribuită
- 15.305,89 RON
- Data publicării
- 14.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.