Atribuită Cumpărare directă

CARTUS TONER MAGENTA,YELLOW, CYAN NR.130A CF353A 1K SN ORIGINAL HP LASERJET PRO M176N 1 BUC CYAN 1 BUC MAGENTA 1 BUC YELLOW

Număr anunț
DA26343179
Autoritate contractantă
Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Valcea (CUI 9685900)
Furnizor / câștigător
MEDA CONSULT SRL (CUI 15730038)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
643,50 RON
Valoare atribuită
643,50 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

643,50 RON

din 643,50 RON estimat