Atribuită
Cumpărare directă
VOPSEA 2.5L BUC 1 65.88 TRAFALET BUC 6 10.1117 SILICON UNIV TR BUC 6 13.6967 PERIE WC BUC 6 7.0583 SAC NAYLON BUC 20 1.0925 LAVABILA 15L BUC 1 84.87 PENSULA BUC 6 5.6017 BANDA HARTIE BUC 6 9.8033 VOPSEA 0.75 BUC 6 15.5467 VOPSEA 2.5 BUC 2 57.1 SET BIT BUC 2 6.555 COT 110/45 BUC 2 3.275 ROLA BURETE BUC 5 2.69 PLACA RIGIPS 9.5/2.00M BUC 2 14.12 KNAUF 25KG SAC 1 52.1 MYF 2.5 M 60 1.6807 SIGURANTA TRIPLA 10A BUC 2 77.31 PROECTOR BUC 1 86.55 SIR CLEMA BUC 2 11.765 PROECTOR SENZOR BUC 1 100.84 ARACET C-TII BUC 2 5.46 P9 ADEZIV BUC 2 47.9 VAR SAC 2 9.245 SUPORT PROSOP HARTIE BUC 6 34.0333 COT 100-90 BUC 2 3.615 TV 110/4 BUC 2 23.95 TV 110/2 ML 2 15.545 SIG 63A BUC 3 118.0667 SIG 40A BUC 4 68.9075 MYYM 3*2.5 ML 100 3.7815 PRIZA BUC 3 60.1667 ANCORA 10*152 BUC 40 1.3445
- Număr anunț
- DA26346808
- Autoritate contractantă
- CENTRU SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA FAGARAS (CUI 33575358)
- Furnizor / câștigător
- JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.895,43 RON
- Valoare atribuită
- 2.895,43 RON
- Data publicării
- 15.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.