Atribuită
Cumpărare directă
SOLUTIE GRESIE FAIANTA 5L MIROS FLORAL L 200 SOLUTIE SPATII SANITARE TIP DOMESTOS 5L L 200 DEZINFECTANT DOMESTOS 750ML BUC 25 DEZINFECTANT MULTISUPRAFETE TIP SANYTOL 750ML BUC 25 SOLUTIE ANTICALCAR TIP SANO 750ML BUC 25 DETERGENT UNIVERSAL MULTISUPRAFETE TIP HYGENIUM L 200 DETERGENT PARDOSELI 10L TIP S-255 FRESH L 100 ODORIZANT WC SOLID TIP FORZA BLU 2BUC/SET SET 50 SACI MENAJ 35L 50BUC/SET SET 50 SACI MENAJ 60L 50BUC/SET SET 25 SACI MENAJ 120L 10BUC/SET SET 25 SACI MENAJ 240L 10BUC/SET SET 25 LAVETE MICROFIBRA MULTIFUNCTIONALA SET 20 MOP BUMBAC 200G BUC 50 COADA LEMN BUC 25 PERIE WCU CU SUPORT BUC 20 GALEATA PATRATA PVC CU STORCATOR BUC 10 SITA ODORIZANTA PENTRU PISOAR BUC 10 MATURA SORG BUC 25 MATURA NUIELE BUC 25
- Număr anunț
- DA26345541
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL TIMISOARA (CUI 4269126)
- Furnizor / câștigător
- SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.802,50 RON
- Valoare atribuită
- 4.802,50 RON
- Data publicării
- 15.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.