Atribuită Cumpărare directă

DESLORATADINUM / Aerius 5mg x 3blist x 10compr.film / DESLORATADIN

Număr anunț
DA26344457
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Arad (CUI 7422690)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33675000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
322,60 RON
Valoare atribuită
322,60 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
18.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

322,60 RON

din 322,60 RON estimat