Atribuită
Cumpărare directă
Sistem All-in-One HP ProOne 440 G5 cu procesor Intel® Core™ i5-9500T pana la 3.70GHz, Coffee Lake, 23.8", Full HD, 16GB DDR4, 512GB SSD PCIe NVMe, DVD-RW, Intel® UHD Graphics 630, Microsoft Windows 10 Pro, Black, Mouse + Tastatura [6AE50AV] + Monitor LED IPS ASUS 23.8", + CABLU DisplayPort HDD extern WD Elements Portable, 2TB, 2.5", USB 3.0, Negru [WDBU6Y0020BBK] garantie 24 Luni
- Număr anunț
- DA26349284
- Autoritate contractantă
- Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Galati (CUI 9792290)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
- Cod CPV
- 30213300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 41.099,20 RON
- Valoare atribuită
- 41.099,20 RON
- Data publicării
- 15.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.