Atribuită Cumpărare directă

Panou despartitor plexiglas; H 50 x 45 + 65 cm ..... 21 buc. H 50 x 65 cm ..... 6 buc.

Număr anunț
DA26345742
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ALEXANDRU DAVILA (CUI 29373628)
Furnizor / câștigător
ROMIMPEX SRL (CUI 146082)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.043 RON
Valoare atribuită
5.043 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.043 RON

din 5.043 RON estimat