Atribuită Cumpărare directă

Cuvete tip semi-micro, realizate din plastic special, de unica folosinta, lungime de unda 220 - 900 nm, volum 1.6 ml, dimensiuni 12.5*12.5*45 mm, 100 bucati

Număr anunț
DA26384692
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
163,24 RON
Valoare atribuită
163,24 RON
Data publicării
18.09.2020 00:00
Data finalizării
21.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

163,24 RON

din 163,24 RON estimat