Atribuită Cumpărare directă

REVIZIE SI REPARATIE COPIATOR XEROX 5222 CU INLOCUIRE DE CONSUMABILE: TONER SI UNITATE DE IMAGINE

Număr anunț
DA26362386
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA, SAT MAGURA, COMUNA MIHAESTI, JUDETUL VÂLCEA (CUI 29055357)
Furnizor / câștigător
UNCLE SAM SERVICE SRL (CUI 16099955)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.326,89 RON
Valoare atribuită
1.326,89 RON
Data publicării
16.09.2020 00:00
Data finalizării
18.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.326,89 RON

din 1.326,89 RON estimat