Atribuită
Cumpărare directă
PRET FINAL DE FACTURARE! FIRMA NEPLATITOARE TVA! Aceste lampi sunt utilizate pentru ca distrug bacteriile, virusurile si purifica aerul in proportie de 99.9%. Poti dezinfecta si steriliza de la masina, casa, garderoba, baie, bucatarie, dormitor, birouri, sali de conferinte, receptii, sali de asteptare, saloane, pana la masti de protectie, costume de protectie, telefoane, bani, chei, bijuterii, viziere. Lampa UV dezinfectanta actioneaza asupra DNA-ului microorganismelor, distruge structurile DNA/RNA si face sa-si piarda functia de reproducere si de replicare, pentru a atinge scopul sterilizarii. Se plaseaza in incapare in locul cu cea mai mare vizibilitate, se seteaza timpul de sterilizare, si se paraseste incaperea. Dupa sterilizare se aeriseste incaperea. Lampa porneste automat dupa ce este bagata in priza. Purifica aerul in proportie de 99.9% cu ajutorul lampii care genereaza si OZON. Poate fi controlat in siguranta de la distanta, prin pereti, dulapuri, indiferent de unghi cu ajutorul telecomenzii. Testat si certificat pentru distrugerea virusurilor si a bacteriilor precum Candida albicans, Staphylococcus aureus
- Număr anunț
- DA26349720
- Autoritate contractantă
- SCOALA PROFESIONALA SPECIALA NR.2 (CUI 4266278)
- Furnizor / câștigător
- KOSTA LOGISTIC PREST SRL (CUI 34599380)
- Cod CPV
- 34911100-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.800 RON
- Valoare atribuită
- 3.800 RON
- Data publicării
- 15.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.