Atribuită Cumpărare directă

Senzori de măsurare a glicemiei Guardian Senzor, Pachet cu 5 senzori. Produsele sunt insotite de cetificate de calitate, certificate ISO, declaratie de conformitate, aviz MSP, cert. CE, termen de valabilitate de cel putin 80% din termenul prescris de producator, etc

Număr anunț
DA26361612
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DOROHOI (CUI 13727320)
Furnizor / câștigător
MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
Cod CPV
33195000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.850 RON
Valoare atribuită
2.850 RON
Data publicării
16.09.2020 00:00
Data finalizării
18.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.850 RON

din 2.850 RON estimat