Atribuită
Cumpărare directă
1. Cilindru xerox workcentre 3225 20 buc. 2. Cilindru Brother MFC L2712 – 10 buc. 3. Toner black brotherMFC L2712 – 80 buc 4. Toner black Lexmark MS617 DN – 10 buc. 5. Toner black Lexmark MX611 DE – 5 buc. 6. Toner black Lexmark T65x – 80 buc. 7. Toner cyan canon i-sensys LBP710CX- 1 buc. 8. Toner yellow canon i-sensys LBP710CX- 1 buc. 9. Toner magenta canon i-sensys LBP710CX- 1 buc. 10. Toner black canon i-sensys LBP710CX- 1 buc.
- Număr anunț
- DA26375930
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA PENTRU EVIDENTA PERSOANELOR SI ADMINISTRAREA BAZELOR DE DATE (CUI 26362870)
- Furnizor / câștigător
- PARTENER IMPEX SRL (CUI 3212652)
- Cod CPV
- 30125110-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 107.107,69 RON
- Valoare atribuită
- 107.107,69 RON
- Data publicării
- 18.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.