Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie materiale de curatenie/ igiena necesare pentru buna desfasurare a alegerilor locale din data de 27.09.2020 in Municipiul Campina, respectiv: 1) lavete din bbc hidrofilizat 40*40 cm=200 buc, ; 2) servetele cutie 150 buc=50 cutii ; 3) hartie igienica 2 str=120 role ; 4) saci 120 l galbeni pentru deseuri periculoase = 30 role x 10 saci/rola
- Număr anunț
- DA26401774
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843272)
- Furnizor / câștigător
- DUMIDET ACTIV SRL (CUI 36321567)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 620,10 RON
- Valoare atribuită
- 620,10 RON
- Data publicării
- 22.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.