Atribuită Cumpărare directă

Afișe format 50/70 cmnecesare pentru promovarea expoziției de fotografie ”Made in China” (curator Nelu Scripciuc), organziata in perioada 18.09.2020-27.09.2020 la Sala ”Clio” a Complexului Muzeal Arad; in cadrul evenimentului organizat de Complexul Muzeal Arad, Foto Club Pro Arad, Biblioteca Județean A.D. Xenopol Arad, cu sprijinul Consiliului Județean Arad.

Număr anunț
DA26374229
Autoritate contractantă
COMPLEXUL MUZEAL ARAD (CUI 3678220)
Furnizor / câștigător
EXCELSIS DRUCK S.R.L. (CUI 39327491)
Cod CPV
79800000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
88 RON
Valoare atribuită
88 RON
Data publicării
17.09.2020 00:00
Data finalizării
17.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

88 RON

din 88 RON estimat