Atribuită
Cumpărare directă
Achizitia directa a 17 bucati eurocontainere 1,1 mc, conform cerintelor din caietul de sarcini atașat, cu transportul pana la sediile celor cinci Primarii, asigurat de furnizor, cheltuielile cu transportul fiind inclus in pretul total de 27.878 lei fara TVA.
- Număr anunț
- DA26375165
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROMEC SA (CUI 6834811)
- Cod CPV
- 34928480-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.878 RON
- Valoare atribuită
- 27.878 RON
- Data publicării
- 18.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.