Atribuită Cumpărare directă

Adeverinta pentru elev - 1200buc. x 0,10lei/buc. Scrisoare solic. foaie matricola - 10buc. x 0,18lei/buc. Registru matricol pt. cl. I-IX mucava - 2buc. x 38lei/buc. Reg. matricol licee arte mcv. - 2buc. x 38lei/buc. Catalog inv. primar I-IV mucava - 2buc. x 28lei/buc. Catalog inv. gimnazial V-VIII mcv - 16buc. x 28lei/buc. Catal. inv. liceal mucava - 17buc. x 28lei/buc.Catal. cls. sc. prof. arte mcv - 25buc. x 28lei/buc. Catalog pt clasa pregatitoare - 2buc. x 20lei/buc. Carnet de elev cls V-VIII - 120buc. x 2,52lei/buc. Carnet de elev pt liceu - 160buc. x 2,52lei/buc. Carnet de elev pt sc. postliceala si maistri - 160buc. x 2,52lei/buc. Catalog cuprinzand rez. ex corig. 10buc. x 0,18lei/buc. Catal. cuprinzand rezult ex. diferenta - 10buc. x 0,18lei/buc. Borderou corect. ex corig. - 10buc. x 0,18lei/buc. Adresa de instiintare a parintilor - 50buc. x 0,10lei/buc. Reg. unic ev. acte studii mucava - 2buc. x 20,16lei/buc. Condica ev. a prezentei si activit. personalului didactic - 12buc. x 33lei/buc. Reg. pentru inspectii scolare - 1buc. x 30lei/buc. Reg. intrare-iesire mucava - 2buc. x 25,30lei/buc. Reg. inventar caqrti si brosuri - 1buc. x 30lei/buc. Reg. de inscriere a cititorilor - 1buc. x 30lei/buc. Caiet ev activit bibliotecii - 1buc. x 33lei/buc.

Număr anunț
DA26372409
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "IANCU DE HUNEDOARA' (CUI 3628817)
Furnizor / câștigător
EXODOS INTERMED SRL (CUI 22746088)
Cod CPV
22820000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.722,92 RON
Valoare atribuită
3.722,92 RON
Data publicării
17.09.2020 00:00
Data finalizării
18.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.722,92 RON

din 3.722,92 RON estimat