Atribuită Cumpărare directă

BANANE,MERE,VARZA,ARDEI KAPIA,CARTOFI

Număr anunț
DA26384509
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ (CUI 5360914)
Furnizor / câștigător
RUBINRO COM SERV SRL (CUI 5773783)
Cod CPV
03220000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
265,10 RON
Valoare atribuită
265,10 RON
Data publicării
18.09.2020 00:00
Data finalizării
21.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

265,10 RON

din 265,10 RON estimat