Atribuită
Cumpărare directă
ZUZU LAPTE 1,5% 1L CA BAX 113.52 PERE SANTA MARIA TR KG CI VRA KG 25,000 KG 182.7 COSMIN BOIA ARDEI DULCE 17G PG 20 BUC 24.8 OET.PRAF DE COPT 10G PG 20 BUC 7.4 B.OET.ZAHAR VANILINAT 8G PG 20 BUC 7.4 MERE GOLDEN RO KG C.I VRAC KG 21,600 KG 90.5 BANANE CI KG C.I VRAC KG 18,800 KG 74.07 NESTLE NESQUIK 500G PG 5 BUC 49.15 OLYMPIA BORS 1L CA 2 BUC 29.28 TPS OUA COD 3 CLS.M 30 BUC. IF 3 BAX 34.2 DERONI OREZ CAMOLINO 1KG PG 3 BUC 23.64 CORONITA ZAHAR 1KG PG 10 BUC 26 REGAL OTET ALIMENTAR 1L ST 2 BUC 5.76 LAMAI ZA KG CI KG 10,400 KG 80.05 CEAPA GALBENA RO.KG CI VRAC KG 10,000 KG 14.4 PIEPT PUI DEZ.F.P.PG.CG.KG KG 10,593 KG 150.53 BELIN CEAI FR.PAD100X2G CU 1 BUC 19.12 CARTOFI ALBI RO.10KG BUC C.I BU 2 BUC 27.72 COVALACT SMANTANA 15% 5KG GL 1 BAX 51.70 BONDUELLE MAZARE 4000G CV 2 BUC 54.56 BUNIC.ULEI FL.SOAREL.5L ST 1 BUC 28.30 VEL.P.FR.TOAST CLAS600G BU 15 BUC 101.10 ALBALACT UNT 65% 200G PC 10 BUC 78.80 HOCHL.ALMETTE SMANTANA 150G 2 BAX 75.04
- Număr anunț
- DA26361662
- Autoritate contractantă
- GRADINITA NR. 2 JILAVA (CUI 28573601)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.349,74 RON
- Valoare atribuită
- 1.349,74 RON
- Data publicării
- 16.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.