Atribuită Cumpărare directă

100856702 3800745740912 GRESIE GARDEN SOIL 33X33CM 1.66 MP 49.64 13 Buc 100866990 5902221468513 LAMINAT GOLD LINE 12MM D3332 1.293 66.82 15 Buc 100972859 3663602531425 PLINTA PVC DUO 57X2.200MM 15.97 11 Buc 100972862 3663602531463 2 PRELUNGIRI PLINTA PVC EFECT LEMN 4.62 2 Buc 100972860 3663602531432 2 COLTURI INT PLINTA PVC EF LEMN 4.62 4 Buc 100972861 3663602531449 2 COLTURI EXT PLINTA PVC EF LEMN 4.62 4 Buc 100972863 3663602531456 2 TERMINATII PLINTA PVC EFECT LEMN 4.62 4 Buc 100604958 3663602536383 TRECERE ALUM 37X930MM EF LEMN D245 20.92 3 Buc 100865260 3663602924074 IZOLATOR PARCHET 2MM 1X25M 23.11 1 Buc 100868521 5945762000774 GLETUL MESERIASULUI SAC 5KG 9.24 1 Buc 100860395 6422612018299 DISTANTIERI FAIANTA 250BUC 2MM 5.04 1 Buc 100857144 9000101107623 CHIT ROSTURI CERESIT CE40 COCOA 5 K 35.71 1 Buc 100583584 3663602926436 DIBLU NYL SURUB CUI 6X60 MM 100BUC 31.09 1 Buc 100866195 5948596012487 SB VOPSEA LAV SAVANA TEFL 25L SALOP 335.29 2 Buc 100856591 5946062007777 AMORSA DANKE INTERIOR EXTERIOR 10L 39.08 1 Buc 100589803 3663602932512 DAILL BANDA MASCARE 48MMX50M 8.40 3 Buc 100987328 5948596014344 SAVANA EMAIL ACRILIC ALB 2.5L 88.24 2 Buc 100872957 5946043000278 MORTAR ADEZIV FLEXIBIL CM 17 56.30 10 Buc 100860152 6424987999432 CARTON SIMPLU ONDULAT CO2 30MP 44.12 3 Buc

Număr anunț
DA26393007
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN PENTRU CONSERVAREA SI PROMOVAREA CULTURII TRADITIONALE DOLJ (CUI 4830015)
Furnizor / câștigător
BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.558,55 RON
Valoare atribuită
3.558,55 RON
Data publicării
21.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.558,55 RON

din 3.558,55 RON estimat