Atribuită
Cumpărare directă
0856.1 - Vaselina ROTH KORASILON, vascozitate medie, 35 g - 1 buc - 34.93 RON 347-46 - Greutate standard de calibrare M1, 50 g - 1 buc - 38.74 RON YC35.1 - Perii de curatare ROTH din bumbac, L 170 mm, 80 buc/1 pk - 1 pk - 31.11 RON 043.20.002 - Con de sedimentare ISOLAB cu robinet, 1000 mL - 1 buc - 296.86 RON 030.56.500 - Balon de primire ISOLAB, slif KS 35/20, 500 mL, 1 buc - 1 buc - 96.67 RON
- Număr anunț
- DA26390911
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 498,31 RON
- Valoare atribuită
- 498,31 RON
- Data publicării
- 21.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.