Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE DE CURATENIE: EPACK MANUSI MENAJ L 6 BUC, NEVE PROSOP PROFESION 20 BUC, ANA ALCOOL SANITAR 14 BUC, SANO CLEAR DETERGENT 1 BUC, FINO SACI COL HD60L 10 BUC, EPACK LAVETE UMEDE 10 BUC, DOMESTOS PROF.PINE DE 5 L 4 BUC, CIF LICHID REGULAR 6 BUC, IGIENOL MULT.MAR V.DE 14 BUC, SANO POL.CEARA PARCH. 5 BUC, SANO FLOOR FRESH HOME 3 BUC, EPACK MANUSI MENAJ M 4 BUC, JUART.PROT.INCALTAMIN 1 SET, ROPACK SACI MENAJERI 5 BUC, JASOL PAST.DEZINF.145 6 BUC, NUFAR PT.FAIANTA 3L 1 BUC, ACE BLEACH REGULAR 5 BUC, TOTTEX ROLA 6LAVETE 3 2 BUC, HIGEEA GEL DEZINF.1L 5 BUC.
- Număr anunț
- DA26361373
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU P.P. NR.48 (CUI 5217630)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39830000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.955,76 RON
- Valoare atribuită
- 1.955,76 RON
- Data publicării
- 16.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.