Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE DIRECTĂ PIESE DE SCHIMB AUTO DACIA CONFORM ANUNȚ PUBLICAT ÎN SEAP CU NR. ADV1169994 DIN 16.09.2020. BUNURILE FURNIZATE TREBUIE SĂ FIE ÎN DEPLINĂ CONCORDANȚĂ CU CANTITĂŢILE DIN ANUNŢ, SOLICITĂRILE FORMULATE ÎN DOCUMENTUL ANEXAT:SITUAȚIE CENTRALIZATOARE PIESE DE SCHIMB AUTO ANEXA LA NR. 2562397 DIN 15.09.2020 PRECUM ȘI CU PREVEDERILE PREZENTEI ACHIZIȚII,OFERTA DUMNEAVOASTRĂ CU NR.161 TRANSMISĂ ÎN DATA DE 17.09.2020 ȘI ÎNREGISTRATĂ LA SEDIUL IJJ DÂMBOVIȚA CU NR.2564199 DIN 17.09.2020 . PRODUSELE SUNT NECESARE BUNEI DESFĂŞURĂRI A ACTIVITĂŢILOR SPECIFICE UNITĂŢII - ASIGURAREA EFECTUĂRII REPARAŢIILOR CURENTE ȘI DE MENTENANȚĂ,ÎN CADRUL ATELIERULUI AUTO PROPRIU, PENTRU AUTOVEHICULELE MARCA DACIA DIN DOTAREA UNITĂŢII, FIIND CHELTUIELI OCAZIONATE DE INSTITUIREA ȘI STABILIREA MĂSURILOR PENTRU PREGĂTIREA ŞI DESFĂŞURAREA ÎN BUNE CONDIŢII A ALEGERILOR LOCALE DIN ANUL 2020.

Număr anunț
DA26379269
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN " MIRCEA CEL BATRAN " DAMBOVITA (CUI 4280000)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI 151836)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.947,43 RON
Valoare atribuită
5.947,43 RON
Data publicării
18.09.2020 00:00
Data finalizării
18.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.947,43 RON

din 5.947,43 RON estimat