Atribuită
Cumpărare directă
Pachet format din urmatoarele echipamente,conform oferta de pret nr.3287/11.09.2020 : 1.Camera bullet de exterior ePoE 2 Megapixeli=3buc; Cutie IP66 AL =3buc; Switch Gigabit fiber optical=8buc; Modul SFP A/B =16 buc; Sursa alimentare 12V 1A=9buc; Cutie PVC amplasare echipamente =2buc; Confectii metalice fixare camere=3buc; Barcuta de sustinere fibra=25buc; Armorod zincat=10buc; Suport sustinere rezerva cablu FO=4buc; Dispozitiv de blocaj=10 buc; Tub termocontractibil=15buc; Cutie terminala FO=4 buc; Pigtail FO=2buc; Fibra optica ADSS cu alimentare 12FO+2X1,5mmp=1100M; Hard Disk 6TB= 2buc; Materiale de montaj=1 buc.
- Număr anunț
- DA26386310
- Autoritate contractantă
- Comuna Pomi (CUI 3963820)
- Furnizor / câștigător
- RADVIOR-COM SRL (CUI 12238228)
- Cod CPV
- 35125300-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.538 RON
- Valoare atribuită
- 28.538 RON
- Data publicării
- 21.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.