Atribuită Cumpărare directă

Seringa 20ml cu ac detasabil 21G ( 0,8x 40mm - culoarea amboului verde ).COD 3020-RV20ML Produs fara latex si silicon , confectionata numai din materiale specifice domeniului medical. Sterilizata cu Oxid de Etilena , de unica folosinta , nontoxic , nonpirogenic. Ambalata in blister individual unde sunt imprimate toate marcajele conform legii ( denumire produs , producator , importator , data productiei , data expirarii, nr.lot , mod de utilizare , CE ). Termen de valabilitate - minimi 5 ani ( actualul lot expira in anul 2024 ). Mod de ambalare : 50 buc / cut ; 16 cut / box ; Total 800 buc / 1 box . Societatea noastra este certificata ISO si este importatorul direct al acestui produs. La cerere punem la dispozitie toate cerficatele de calitate si de conformitate, traduse si legalizate in limba romana. PRETUL ESTE PENTRU DOUA CUTII ( O CUTIE 50 BUC ) CE CONTIN 100 BUC. ! Pentru informatii suplimentare despre produse sau preturi, va rugam sa ne contactati pe tel. 0733.93.99.00 sau pe email : vanzari@novitrade.ro . Va multumim !

Număr anunț
DA26363647
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
NOVITRADE SRL (CUI 15011423)
Cod CPV
33141310-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
260 RON
Valoare atribuită
260 RON
Data publicării
17.09.2020 00:00
Data finalizării
17.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

260 RON

din 260 RON estimat