Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL CONTINE : 1 HIDROFOR JET 60 EP 0.6 #2000000390475 buc 1 419.3277 2 BANDA IZOLATOARE PVC ALBA 20M. TRACON #5997374106085 buc 1 2.437 3 BANDA IZOLATOARE PVC 20M ALBASTRA #5997374106061 buc 1 2.437 4 BANDA IZOLATOARE ROSIE P20 #5997374106108 buc 1 2.437 5 BANDA IZOLATOARE NEAGRA FEK20 #5997374106054 buc 1 2.437 6 CANEPA FUIOR #2000000229973 buc 1 2.437 7 CONDUCTA APA PE100 40X10 BAR #2000000270067 ml 6.8 3.7815 8 COT KPE 40X5/4 FE #6420330008370 #5948784009817 buc 1 7.479 9 MUFA MIXTA KPE 40X5/4 FI #6420330007830 #5948784009756 buc 3 7.1429 10 ROBINET SFERIC APA FERRO 25B I-E 5.4 MANETA #5902194914581 buc 1 46.6387 11 MUFA REDUSA 1 1.4-1 ALAMA FERRO #5902194915533 buc 1 9.1597 12 ROBINET RETINERE5/4``#2000000103402#6420330004136 #6420333002472 #6420330024721 buc 1 26.8067 13 NIPLU ALAMA 1``#6420330001548 buc 1 5.7983 14 NIPLU ZINCAT 5/4``#6420330001715 buc 2 4.6218 15 NIPLU REDUS 5.4 1 ZN #6420330001197 buc 1 8.3193 16 COT ZINCAT A4 5/4`#6420330002705 buc 2 9.1597

Număr anunț
DA26360156
Autoritate contractantă
ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ADORJÁNI KÁROLY” GLODENI (CUI 18396812)
Furnizor / câștigător
SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
Cod CPV
44115210-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
610,42 RON
Valoare atribuită
610,42 RON
Data publicării
16.09.2020 00:00
Data finalizării
17.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

610,42 RON

din 610,42 RON estimat